Aforizmy
| Hmotnost | 162 g |
|---|---|
| Rozměry | 148 × 95 × 16 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 160 |
| EAN | 9788090575301 |
| ISBN | 978-80-905753-0-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2017-11-27 |
| Vydání | 1. |
Aforizmy
| Hmotnost | 162 g |
|---|---|
| Rozměry | 148 × 95 × 16 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 160 |
| EAN | 9788090575301 |
| ISBN | 978-80-905753-0-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2017-11-27 |
| Vydání | 1. |