| Hmotnost | 1340 g |
|---|---|
| Rozměry | 216 × 141 × 84 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9781398851559 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 1340 g |
|---|---|
| Rozměry | 216 × 141 × 84 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9781398851559 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-01 |
| Vydání | 1. |