| Hmotnost | 918 g |
|---|---|
| Rozměry | 299 × 217 × 24 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 247 |
| EAN | 9788072322855 |
| ISBN | 80-7232-285-0 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2006-07-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 918 g |
|---|---|
| Rozměry | 299 × 217 × 24 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 247 |
| EAN | 9788072322855 |
| ISBN | 80-7232-285-0 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2006-07-01 |
| Vydání | 1. |