| Hmotnost | 782 g |
|---|---|
| Rozměry | 287 × 206 × 20 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 212 |
| EAN | 9788072323005 |
| ISBN | 80-7232-300-8 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2006-11-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 782 g |
|---|---|
| Rozměry | 287 × 206 × 20 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 212 |
| EAN | 9788072323005 |
| ISBN | 80-7232-300-8 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2006-11-01 |
| Vydání | 1. |