| Hmotnost | 284 g |
|---|---|
| Rozměry | 210 × 135 × 24 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 304 |
| EAN | 9780593899205 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2024-12-31 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 284 g |
|---|---|
| Rozměry | 210 × 135 × 24 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 304 |
| EAN | 9780593899205 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2024-12-31 |
| Vydání | 1. |