| Hmotnost | 1072 g |
|---|---|
| Rozměry | 243 × 164 × 41 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 765 |
| EAN | 9781398854222 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-30 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 1072 g |
|---|---|
| Rozměry | 243 × 164 × 41 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 765 |
| EAN | 9781398854222 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-30 |
| Vydání | 1. |