| Hmotnost | 826 g |
|---|---|
| Rozměry | 208 × 150 × 37 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 640 |
| EAN | 9788087212394 |
| ISBN | 978-80-87212-39-4 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 826 g |
|---|---|
| Rozměry | 208 × 150 × 37 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 640 |
| EAN | 9788087212394 |
| ISBN | 978-80-87212-39-4 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |