| Hmotnost | 390 g |
|---|---|
| Rozměry | 280 × 210 × 10 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 104 |
| EAN | 9783126752077 |
| Jazyk | německy |
| Datum uvedení | 2019-11-15 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 390 g |
|---|---|
| Rozměry | 280 × 210 × 10 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 104 |
| EAN | 9783126752077 |
| Jazyk | německy |
| Datum uvedení | 2019-11-15 |
| Vydání | 1. |