| Hmotnost | 568 g |
|---|---|
| Rozměry | 278 × 236 × 19 mm |
| Typ, vazba | Knihy – leporelo |
| Počet stran | 12 |
| EAN | 9788072924783 |
| ISBN | 978-80-7292-478-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2024-09-11 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 568 g |
|---|---|
| Rozměry | 278 × 236 × 19 mm |
| Typ, vazba | Knihy – leporelo |
| Počet stran | 12 |
| EAN | 9788072924783 |
| ISBN | 978-80-7292-478-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2024-09-11 |
| Vydání | 1. |