Němčina pro SŠ.Učebnice a pracovní sešit
| Hmotnost | 1016 g |
|---|---|
| Rozměry | 297 × 213 × 21 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 295 |
| EAN | 9788073973537 |
| ISBN | 978-80-7397-353-7 |
| Jazyk | německy |
| Datum uvedení | 2022-07-01 |
| Vydání | 1. |
Němčina pro SŠ.Učebnice a pracovní sešit
| Hmotnost | 1016 g |
|---|---|
| Rozměry | 297 × 213 × 21 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 295 |
| EAN | 9788073973537 |
| ISBN | 978-80-7397-353-7 |
| Jazyk | německy |
| Datum uvedení | 2022-07-01 |
| Vydání | 1. |