| Hmotnost | 82 g |
|---|---|
| Rozměry | 179 × 110 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 116 |
| EAN | 9780241752036 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-04-17 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 82 g |
|---|---|
| Rozměry | 179 × 110 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 116 |
| EAN | 9780241752036 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-04-17 |
| Vydání | 1. |