Obsahuje 7., 8. a 0. díl.
| Hmotnost | 596 g |
|---|---|
| Rozměry | 260 × 195 × 17 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 196 |
| EAN | 9788074495670 |
| ISBN | 978-80-7449-567-0 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2018-06-12 |
| Vydání | 1. |
Obsahuje 7., 8. a 0. díl.
| Hmotnost | 596 g |
|---|---|
| Rozměry | 260 × 195 × 17 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 196 |
| EAN | 9788074495670 |
| ISBN | 978-80-7449-567-0 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2018-06-12 |
| Vydání | 1. |