Kultovní erotická science fiction!
| Hmotnost | 592 g |
|---|---|
| Rozměry | 299 × 193 × 17 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 196 |
| EAN | 9788074493348 |
| ISBN | 978-80-7449-334-8 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2015-11-27 |
| Vydání | 1. |
Kultovní erotická science fiction!
| Hmotnost | 592 g |
|---|---|
| Rozměry | 299 × 193 × 17 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 196 |
| EAN | 9788074493348 |
| ISBN | 978-80-7449-334-8 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2015-11-27 |
| Vydání | 1. |