| Hmotnost | 370 g |
|---|---|
| Rozměry | 203 × 134 × 33 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 448 |
| EAN | 9781538770801 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-04-08 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 370 g |
|---|---|
| Rozměry | 203 × 134 × 33 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 448 |
| EAN | 9781538770801 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-04-08 |
| Vydání | 1. |