| Hmotnost | 226 g |
|---|---|
| Rozměry | 216 × 130 × 17 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 192 |
| EAN | 9781586424091 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-10-07 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 226 g |
|---|---|
| Rozměry | 216 × 130 × 17 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 192 |
| EAN | 9781586424091 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-10-07 |
| Vydání | 1. |