| Hmotnost | 312 g |
|---|---|
| Rozměry | 204 × 145 × 16 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 279 |
| EAN | 9788071823230 |
| ISBN | 978-80-7182-323-0 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2023-11-01 |
| Vydání | 2. |
| Hmotnost | 312 g |
|---|---|
| Rozměry | 204 × 145 × 16 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 279 |
| EAN | 9788071823230 |
| ISBN | 978-80-7182-323-0 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2023-11-01 |
| Vydání | 2. |