| Hmotnost | 848 g |
|---|---|
| Rozměry | 286 × 207 × 21 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| EAN | 9788072320974 |
| ISBN | 80-7232-097-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-06-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 848 g |
|---|---|
| Rozměry | 286 × 207 × 21 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| EAN | 9788072320974 |
| ISBN | 80-7232-097-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-06-01 |
| Vydání | 1. |