| Hmotnost | 1182 g |
|---|---|
| Rozměry | 211 × 137 × 73 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9781398831667 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 1182 g |
|---|---|
| Rozměry | 211 × 137 × 73 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9781398831667 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-01 |
| Vydání | 1. |