Krutá hra pokračuje…
| Hmotnost | 284 g |
|---|---|
| Rozměry | 183 × 129 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 224 |
| EAN | 9788074492709 |
| ISBN | 978-80-7449-270-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2014-12-01 |
| Vydání | 1. |
Krutá hra pokračuje…
| Hmotnost | 284 g |
|---|---|
| Rozměry | 183 × 129 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 224 |
| EAN | 9788074492709 |
| ISBN | 978-80-7449-270-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2014-12-01 |
| Vydání | 1. |