Co má na mysli kocour číslo jedna?
| Hmotnost | 195 g |
|---|---|
| Rozměry | 301 × 213 × 13 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 64 |
| EAN | 9788074492297 |
| ISBN | 978-80-7449-229-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2013-01-01 |
| Vydání | 1. |
Co má na mysli kocour číslo jedna?
| Hmotnost | 195 g |
|---|---|
| Rozměry | 301 × 213 × 13 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 64 |
| EAN | 9788074492297 |
| ISBN | 978-80-7449-229-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2013-01-01 |
| Vydání | 1. |