Jíst, či nejíst? To je hloupá otázka!
| Hmotnost | 190 g |
|---|---|
| Rozměry | 307 × 211 × 10 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 64 |
| EAN | 9788074493973 |
| ISBN | 978-80-7449-397-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2016-09-30 |
| Vydání | 1. |
Jíst, či nejíst? To je hloupá otázka!
| Hmotnost | 190 g |
|---|---|
| Rozměry | 307 × 211 × 10 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 64 |
| EAN | 9788074493973 |
| ISBN | 978-80-7449-397-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2016-09-30 |
| Vydání | 1. |