Němčina – pro druhý stupeň ZŠ a víceletá gymnázia
| Hmotnost | 455 g |
|---|---|
| Rozměry | 280 × 210 × 11 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 136 |
| EAN | 9783126062978 |
| ISBN | 978-3-12-606297-8 |
| Jazyk | německy |
| Datum uvedení | 2017-05-01 |
| Vydání | 1. |
Němčina – pro druhý stupeň ZŠ a víceletá gymnázia
| Hmotnost | 455 g |
|---|---|
| Rozměry | 280 × 210 × 11 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 136 |
| EAN | 9783126062978 |
| ISBN | 978-3-12-606297-8 |
| Jazyk | německy |
| Datum uvedení | 2017-05-01 |
| Vydání | 1. |