| Hmotnost | 1652 g |
|---|---|
| Rozměry | 300 × 227 × 34 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 374 |
| EAN | 9781398849198 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-25 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 1652 g |
|---|---|
| Rozměry | 300 × 227 × 34 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 374 |
| EAN | 9781398849198 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-25 |
| Vydání | 1. |