Jazyková úroveň:A1
| Hmotnost | 268 g |
|---|---|
| Rozměry | 297 × 193 × 12 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 88 |
| EAN | 9783126000635 |
| ISBN | 978-3-12-600063-5 |
| Jazyk | německy |
| Vydání | 1. |
Jazyková úroveň:A1
| Hmotnost | 268 g |
|---|---|
| Rozměry | 297 × 193 × 12 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 88 |
| EAN | 9783126000635 |
| ISBN | 978-3-12-600063-5 |
| Jazyk | německy |
| Vydání | 1. |