HOUBA síťovaná s motivem Dobbyho Harry Potter.
| Hmotnost | 50 g |
|---|---|
| Rozměry | 132 × 131 × 105 mm |
| Typ, vazba | Kosmetika |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 5061038774528 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-10-01 |
| Vydání | 1. |
HOUBA síťovaná s motivem Dobbyho Harry Potter.
| Hmotnost | 50 g |
|---|---|
| Rozměry | 132 × 131 × 105 mm |
| Typ, vazba | Kosmetika |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 5061038774528 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-10-01 |
| Vydání | 1. |