Textilní pleťová maska hydratační 25 ml Dobby Harry Potter.
Vůně: avokádo
| Hmotnost | 32 g |
|---|---|
| Rozměry | 152 × 109 × 6 mm |
| Typ, vazba | Kosmetika |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 5061038775433 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-10-01 |
| Vydání | 1. |
Textilní pleťová maska hydratační 25 ml Dobby Harry Potter.
Vůně: avokádo
| Hmotnost | 32 g |
|---|---|
| Rozměry | 152 × 109 × 6 mm |
| Typ, vazba | Kosmetika |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 5061038775433 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-10-01 |
| Vydání | 1. |