PĚNA do koupele 300 ml (mění barvu) Harry Potter.
Vůně: cedr a limetka
| Hmotnost | 368 g |
|---|---|
| Rozměry | 208 × 81 × 58 mm |
| Typ, vazba | Kosmetika |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 5061038774566 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-10-01 |
| Vydání | 1. |
PĚNA do koupele 300 ml (mění barvu) Harry Potter.
Vůně: cedr a limetka
| Hmotnost | 368 g |
|---|---|
| Rozměry | 208 × 81 × 58 mm |
| Typ, vazba | Kosmetika |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 5061038774566 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-10-01 |
| Vydání | 1. |