SADA ponožek v balení vláčku Harry Potter.
| Hmotnost | 446 g |
|---|---|
| Rozměry | 172 × 125 × 117 mm |
| Typ, vazba | Kosmetika |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 5061038774689 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-10-01 |
| Vydání | 1. |
SADA ponožek v balení vláčku Harry Potter.
| Hmotnost | 446 g |
|---|---|
| Rozměry | 172 × 125 × 117 mm |
| Typ, vazba | Kosmetika |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 5061038774689 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-10-01 |
| Vydání | 1. |