TAŠKA kosmetická textilní Harry Potter.
| Hmotnost | 126 g |
|---|---|
| Rozměry | 225 × 143 × 104 mm |
| Typ, vazba | Kosmetika |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 5061038774504 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-10-01 |
| Vydání | 1. |
TAŠKA kosmetická textilní Harry Potter.
| Hmotnost | 126 g |
|---|---|
| Rozměry | 225 × 143 × 104 mm |
| Typ, vazba | Kosmetika |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 5061038774504 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-10-01 |
| Vydání | 1. |