| Hmotnost | 178 g |
|---|---|
| Rozměry | 199 × 129 × 17 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 256 |
| EAN | 9780008730499 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-09-25 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 178 g |
|---|---|
| Rozměry | 199 × 129 × 17 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 256 |
| EAN | 9780008730499 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-09-25 |
| Vydání | 1. |