| Hmotnost | 480 g |
|---|---|
| Rozměry | 218 × 145 × 16 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| EAN | 9788090307438 |
| ISBN | 80-903074-3-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-07-04 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 480 g |
|---|---|
| Rozměry | 218 × 145 × 16 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| EAN | 9788090307438 |
| ISBN | 80-903074-3-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-07-04 |
| Vydání | 1. |