| Hmotnost | 424 g |
|---|---|
| Rozměry | 223 × 122 × 32 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 310 |
| EAN | 9780008789473 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-09-25 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 424 g |
|---|---|
| Rozměry | 223 × 122 × 32 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 310 |
| EAN | 9780008789473 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-09-25 |
| Vydání | 1. |