Omalovánky a aktivity.
| Hmotnost | 424 g |
|---|---|
| Rozměry | 285 × 229 × 13 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9788084445702 |
| ISBN | 978-80-8444-570-2 |
| Jazyk | slovensky |
| Datum uvedení | 2023-02-20 |
| Vydání | 2. |
Omalovánky a aktivity.
| Hmotnost | 424 g |
|---|---|
| Rozměry | 285 × 229 × 13 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9788084445702 |
| ISBN | 978-80-8444-570-2 |
| Jazyk | slovensky |
| Datum uvedení | 2023-02-20 |
| Vydání | 2. |