| Hmotnost | 948 g |
|---|---|
| Rozměry | 241 × 203 × 27 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 256 |
| EAN | 9788024283821 |
| ISBN | 978-80-242-8382-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-11-21 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 948 g |
|---|---|
| Rozměry | 241 × 203 × 27 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 256 |
| EAN | 9788024283821 |
| ISBN | 978-80-242-8382-1 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-11-21 |
| Vydání | 1. |