| Hmotnost | 196 g |
|---|---|
| Rozměry | 190 × 108 × 10 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 136 |
| EAN | 9783829767866 |
| ISBN | 978-3-8297-6786-6 |
| Jazyk | italsky |
| Datum uvedení | 2015-09-09 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 196 g |
|---|---|
| Rozměry | 190 × 108 × 10 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 136 |
| EAN | 9783829767866 |
| ISBN | 978-3-8297-6786-6 |
| Jazyk | italsky |
| Datum uvedení | 2015-09-09 |
| Vydání | 1. |