| Hmotnost | 946 g |
|---|---|
| Rozměry | 267 × 211 × 16 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 190 |
| EAN | 9788088905202 |
| ISBN | 80-88905-20-6 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-06-26 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 946 g |
|---|---|
| Rozměry | 267 × 211 × 16 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 190 |
| EAN | 9788088905202 |
| ISBN | 80-88905-20-6 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-06-26 |
| Vydání | 1. |