| Hmotnost | 84 g |
|---|---|
| Rozměry | 197 × 127 × 5 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 48 |
| EAN | 9783125011175 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2019-06-24 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 84 g |
|---|---|
| Rozměry | 197 × 127 × 5 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 48 |
| EAN | 9783125011175 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2019-06-24 |
| Vydání | 1. |