| Hmotnost | 466 g |
|---|---|
| Rozměry | 280 × 211 × 12 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 144 |
| EAN | 9783126073035 |
| ISBN | 978-3-12-607303-5 |
| Jazyk | německy |
| Datum uvedení | 2024-09-09 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 466 g |
|---|---|
| Rozměry | 280 × 211 × 12 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 144 |
| EAN | 9783126073035 |
| ISBN | 978-3-12-607303-5 |
| Jazyk | německy |
| Datum uvedení | 2024-09-09 |
| Vydání | 1. |