Ruština pro 2. st. ZŠ – pracovní sešit
| Hmotnost | 240 g |
|---|---|
| Rozměry | 297 × 210 × 12 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 84 |
| EAN | 9788073972097 |
| ISBN | 978-80-7397-209-7 |
| Jazyk | rusky |
| Datum uvedení | 2015-09-02 |
| Vydání | 1. |
Ruština pro 2. st. ZŠ – pracovní sešit
| Hmotnost | 240 g |
|---|---|
| Rozměry | 297 × 210 × 12 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 84 |
| EAN | 9788073972097 |
| ISBN | 978-80-7397-209-7 |
| Jazyk | rusky |
| Datum uvedení | 2015-09-02 |
| Vydání | 1. |