Knížkové leporelo s milými fotkami zvířátek
| Hmotnost | 98 g |
|---|---|
| Rozměry | 160 × 135 × 8 mm |
| Typ, vazba | Knihy – leporelo |
| Počet stran | 6 |
| EAN | 9788072285693 |
| ISBN | 978-80-7228-569-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2008-10-01 |
| Vydání | 1. |
Knížkové leporelo s milými fotkami zvířátek
| Hmotnost | 98 g |
|---|---|
| Rozměry | 160 × 135 × 8 mm |
| Typ, vazba | Knihy – leporelo |
| Počet stran | 6 |
| EAN | 9788072285693 |
| ISBN | 978-80-7228-569-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2008-10-01 |
| Vydání | 1. |