Určeno dětem, které začínají kreslit.
| Hmotnost | 134 g |
|---|---|
| Rozměry | 297 × 188 × 7 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 40 |
| EAN | 9788074972584 |
| ISBN | 978-80-7497-258-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2021-03-12 |
| Vydání | 1. |
Určeno dětem, které začínají kreslit.
| Hmotnost | 134 g |
|---|---|
| Rozměry | 297 × 188 × 7 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 40 |
| EAN | 9788074972584 |
| ISBN | 978-80-7497-258-4 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2021-03-12 |
| Vydání | 1. |