| Hmotnost | 334 g |
|---|---|
| Rozměry | 225 × 144 × 26 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 187 |
| EAN | 9781529155419 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-10-21 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 334 g |
|---|---|
| Rozměry | 225 × 144 × 26 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 187 |
| EAN | 9781529155419 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-10-21 |
| Vydání | 1. |