| Hmotnost | 272 g |
|---|---|
| Rozměry | 211 × 149 × 11 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 126 |
| EAN | 9788086718415 |
| ISBN | 80-86718-41-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2004-11-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 272 g |
|---|---|
| Rozměry | 211 × 149 × 11 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 126 |
| EAN | 9788086718415 |
| ISBN | 80-86718-41-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2004-11-01 |
| Vydání | 1. |