| Hmotnost | 370 g |
|---|---|
| Rozměry | 204 × 204 × 10 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 119 |
| EAN | 9788086822068 |
| ISBN | 80-86822-06-0 |
| Jazyk | italsky |
| Datum uvedení | 2006-01-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 370 g |
|---|---|
| Rozměry | 204 × 204 × 10 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 119 |
| EAN | 9788086822068 |
| ISBN | 80-86822-06-0 |
| Jazyk | italsky |
| Datum uvedení | 2006-01-01 |
| Vydání | 1. |