| Hmotnost | 334 g |
|---|---|
| Rozměry | 217 × 137 × 16 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9788069096080 |
| Jazyk | rusky |
| Datum uvedení | 2024-01-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 334 g |
|---|---|
| Rozměry | 217 × 137 × 16 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9788069096080 |
| Jazyk | rusky |
| Datum uvedení | 2024-01-01 |
| Vydání | 1. |