| Hmotnost | 236 g |
|---|---|
| Rozměry | 197 × 129 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 256 |
| EAN | 9781398845268 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 236 g |
|---|---|
| Rozměry | 197 × 129 × 18 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 256 |
| EAN | 9781398845268 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-11-01 |
| Vydání | 1. |