Kouzelné malování pro děti. K vybarvení obrázků stačí pouze štětec a pár kapek vody.
| Hmotnost | 105 g |
|---|---|
| Rozměry | 226 × 224 × 6 mm |
| Typ, vazba | Sešity |
| Počet stran | 16 |
| EAN | 8594184924174 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2020-12-07 |
| Vydání | 1. |
Kouzelné malování pro děti. K vybarvení obrázků stačí pouze štětec a pár kapek vody.
| Hmotnost | 105 g |
|---|---|
| Rozměry | 226 × 224 × 6 mm |
| Typ, vazba | Sešity |
| Počet stran | 16 |
| EAN | 8594184924174 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2020-12-07 |
| Vydání | 1. |