| Hmotnost | 265 g |
|---|---|
| Rozměry | 279 × 210 × 7 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 86 |
| EAN | 9788072386567 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2012-09-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 265 g |
|---|---|
| Rozměry | 279 × 210 × 7 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 86 |
| EAN | 9788072386567 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2012-09-01 |
| Vydání | 1. |