| Hmotnost | 364 g |
|---|---|
| Rozměry | 260 × 180 × 11 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 160 |
| EAN | 9788072300327 |
| ISBN | 978-80-7230-032-7 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 364 g |
|---|---|
| Rozměry | 260 × 180 × 11 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 160 |
| EAN | 9788072300327 |
| ISBN | 978-80-7230-032-7 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |