| Hmotnost | 298 g |
|---|---|
| Rozměry | 260 × 199 × 12 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 128 |
| EAN | 9788072301096 |
| ISBN | 978-80-7230-109-6 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 298 g |
|---|---|
| Rozměry | 260 × 199 × 12 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 128 |
| EAN | 9788072301096 |
| ISBN | 978-80-7230-109-6 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |